اسامی پذیرفته شدگان نهایی پایه هفتم ، هشتم و نهم سال تحصیلی 97-96

اسامی پذیرفته شدگان نهایی پایه هفتم ، هشتم و نهم سال تحصیلی 97-96


 

اسامی پذیرفته شدگان  نهایی پایه هفتم به شرح زیر می باشد:
 

ردیف

نام و نام خانوادگی

نام پدر

تاریخ وروز تعیین شده

برای ثبت نام

ساعت تعیین شده

برای ثبت نام

1

الهام ابوترابی

محمد

شنبه 24/04/1396

ساعت 00: 8

2

فاطمه مسلم یزدی

حامد

ساعت 8:30

3

فاطمه السادات خدایی

سید حسین

ساعت 9:00

4

فاطمه افتخاری پور

محمد

ساعت 9:30

5

فاطمه رحمانی شمسی

مهدی

ساعت 10:00

6

زهرا ابوترابی

علیرضا

ساعت 10:30

7

سیده نرگس فاتحی فضلی

سید عباس

ساعت 11:00

8

معصومه یاوری

مجید

ساعت11:30

9

عطیه دهقان دهنوی

محمد مهدی

ساعت 12:00

10

ریحانه محبوبی منشادی

سعید

ساعت 12:30

11

فاطمه دهقان نیری

مهدی

یکشنبه 25/04/1396

 

 

 

ساعت 00: 8

12

مطهره جلالی

احمدعلی

ساعت 8:30

13

فاطمه دهقان سروعلیا

رمضان

ساعت 9:00

14

الهام زارع

غلامحسین

ساعت 9:30

15

مهدیه زارع شحنه

عباسعلی

ساعت 10:00

16

مبینا بین آبادی

امیر

ساعت 10:30

17

زهرا پورذاکری

جابر

ساعت 11:00

18

فائزه میرعلی

احمد

ساعت11:30

19

ریحانه نصیری

عقیل

ساعت 12:00

20

زهرا رشمی حاجی آبادی

مهدی

ساعت 12:30

21

الهه پناهی سعدآبادی

علی

دوشنبه 26/04/1396

ساعت 00: 8

22

فاطمه پارسائیان

اکبر

ساعت 8:30

23

ساجده سفلائیان

حبیب اله

ساعت 9:00

24

فاطمه زارع رشکوئیه

محمد جواد

ساعت 9:30

25

زهرا السادات مدرس وامق

سید محمدعلی

ساعت 10:00

26

فاطمه دهقان محمود آبادی

ذبیح الله

ساعت 10:30

27

فاطمه جوکار

محمد علی

ساعت 11:00

28

مبینا رحمت زاده

محمدصادق

ساعت11:30

29

بنت الهدی برهانی

جعفر

ساعت 12:00

30

نگار زینی

محمد مهدی

ساعت 12:30

31

زهرا رحیمی خواه

حسین

سه شنبه 27/04/1396

ساعت 00: 8

32

ریحانه صدیقی

محمد رضا

ساعت 8:30

33

فاطمه مزیدی

کاظم

ساعت 9:00

34

رقیه خیراندیش

محمد حسین

ساعت 9:30

35

سمانه زارع شحنه

علی محمد

ساعت 10:00

36

کیانا کلانتر

مجتبی

ساعت 10:30

37

زهرا ابوالحسنی

اکبر

ساعت 11:00

38

ریحانه عسکری مقدم

محمدرضا

ساعت11:30

39

زهرا میرحسینی

محمدرضا

ساعت 12:00

40

زهرا قاسمی چله خانی

علی

ساعت 12:30

41

مینا آقایی

محمدرضا

چهارشنبه 28/04/1396

ساعت 00: 8

42

زینب بهجت

ابوالفضل

ساعت 8:30

43

فاطمه دقاقیان

علی

ساعت 9:00

44

ریحانه یاوری

مهدی

ساعت 9:30

45

مطهره جعفری

سعید

ساعت 10:00

46

زینب السادات مدرسی

سید حسن

ساعت 10:30

 

 

مدارک لازم جهت ثبت نام پایه هفتم به شرح زیر می باشد:

 

1

6 قطعه عکس پشت نویسی شده 4*3 باحجاب کامل اسلامی و پشت زمینه سفید (در صورت عدم رعایت موارد ذکر شده عکس ها عودت داده می شود)

2

2 عدد پوشه طلقی قرمز و آبی

3

اصل شناسنامه

4

2 برگ کپی صفحه اول و یک سری مابقی صفحات شناسنامه دانش آموز

5

کپی شناسنامه و کارت ملی پدر ومادر

6

کپی مدرک تحصیلی پدرو مادر

7

کلیه مدارک دوره ابتدایی

8

پرونده بسیج درصورت عضویت در بسیج

9

دفترچه سلامت

10

تکمیل آیین نامه انضباطی

11

پرداخت همیاری تعیین شده

 

 

*لازم به ذکر است در زمان تعیین شده برای ثبت نام  حضور پدر و مادر و دانش آموز الزامی است .

 

*جهت پرداخت هزینه ثبت نام و سرویس نورچشمی دسته چک خود را به همراه داشته باشید.

 

 

*لطفا در صورت انصراف از ثبت نام آموزشگاه را مطلع فرمایید.

 

 

اسامی پذیرفته شدگان  نهایی پایه های هشتم به شرح زیر می باشد:

ردیف

نام و نام خانوادگی

نام پدر

تاریخ وروز تعیین شده

برای ثبت نام

ساعت تعیین شده

برای ثبت نام

1

مبینا عطاخانی

محمود

شنبه 24/04/1396

8:00

 

 

اسامی پذیرفته شدگان  نهایی پایه های نهم به شرح زیر می باشد:

ردیف

نام و نام خانوادگی

نام پدر

تاریخ وروز تعیین شده

برای ثبت نام

ساعت تعیین شده

برای ثبت نام

1

فائزه بابایی

غلامرضا

چهارشنبه 28/04/1396

11:00

2

الهام السادات نجفی

سیدابولفضل

11:30

3

فاطمه جعفری نجف آبادی

رضا

12:00

4

فاطمه دهقانی محمدآبادی

داود

12:30